Nowości
Poszewka na poduszkę 45x45 cm Pies
Poszewka na poduszkę 45x45 cm Pies

88,00 zł

szt.
Jak i w co pakujemy?

Przede wszystkim staramy się działać zgodnie z filozofią zero waste, a więc w pierwszej kolejności wykorzystujemy to co mamy. Zamawiając towary, oczywiście otrzymujemy je w opakowaniach. Nie wyrzucamy ich, ale staramy się im dać drugie życie i pakować w nie paczki, które trafiają do Was.

Opakowanie paczki ma za zadanie chronić jej zawartość i być zgodne z wymaganiami firm przesyłkowych. Wychodzimy z założenia, że nie musi być ładne, byle było schludne i funkcjonalne. Stąd też będzie przeważał szary karton i taśma papierowa, less plastic - kolejne założenie WEGEBAZARKU.

Zero waste to także mniejsze koszty dla nas, co w dobie szalejącej inflacji pomaga nam nie zwiększać i nie przerzucać zwiększających się kosztów opakowań na Was. Co innego opakowanie produktu. Tu główna inicjatywa należy do producenta i nie za bardzo mamy wpływ na to jak postanowi on „ubrać” swój produkt. Ale wybierając produkty ekologiczne i wegańskie, wiemy, że ich wytwórcy działają zgodnie z takimi zasadami, a więc ich opakowania również wpisują się w tą filozofię.

Kategorie bloga
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl